TEAMET BAKOM DITT CV

Vi är ett gäng unga, drivna entusiaster som brinner för kommunikation. Speciellt skriftlig sådan. I över sju år har vi arbetat med att skapa några av landets vassaste ansökningshandlingar. Vi har testat och testat. Intervjuat och följt upp. Skrivit och skrivit om. Utvecklat och förbättrat. Tusentals timmar senare har vi blivit riktigt duktiga på det vi gör. Vi arbetar alla mot samma mål, men är i grunden ganska olika. Skriver vi inte CV:n ägnar en del fritiden åt att författa noveller. Andra tävlar i retorik medan ytterligare någon kan fastna i timmar framför storbolagens årsrapporter. Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som arbetar på CV Gruppen.

Simon Håkansson

Grundare
simon@cvgruppen.se

Frida Arnhög

Översättningsansvarig
frida@cvgruppen.se

Miranda Carlsson

CV-Skribent
miranda@cvgruppen.se

Ella Sjödin

CV-Skribent
ella@cvgruppen.se

Amanda Gunnarsson

CV-Skribent
amanda@cvgruppen.se

Klara Berg

Verksamhetsansvarig
klara@cvgruppen.se

Eila Johansson

CV-Skribent
eila@cvgruppen.se

Lisa Ströhm Winberg

CV-Skribent
lisa@cvgruppen.se

Hanna Carlgren

CV-Skribent
hanna@cvgruppen.se

Emmakarin Hallheden

CV-Skribent
emmakarin@cvgruppen.se

Felicia Frithiof

Verksamhetsansvarig
felicia.f@cvgruppen.se

Hannes Guggenheimer

CV-Skribent
hannes@cvgruppen.se

Lovisa Huledal

CV-Skribent
lovisa@cvgruppen.se

Rebecca Bergsten

CV-Skribent
rebecca@cvgruppen.se

Yolin Macko Polo

Översättare
yolin@cvgruppen.se

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!