TEAMET BAKOM DITT CV

Vi är ett gäng unga, drivna entusiaster som brinner för kommunikation. Speciellt skriftlig sådan. I över sju år har vi arbetat med att skapa några av landets vassaste ansökningshandlingar. Vi har testat och testat. Intervjuat och följt upp. Skrivit och skrivit om. Utvecklat och förbättrat. Tusentals timmar senare har vi blivit riktigt duktiga på det vi gör. Vi arbetar alla mot samma mål, men är i grunden ganska olika. Skriver vi inte CV:n ägnar en del fritiden åt att författa noveller. Andra tävlar i retorik medan ytterligare någon kan fastna i timmar framför storbolagens årsrapporter. Här hittar du kontaktuppgifter till alla oss som arbetar på CV Gruppen.

Ellinor Lindqvist

Verksamhetsansvarig
ellinor@cvgruppen.se

Miranda Carlsson

CV-Skribent
miranda@cvgruppen.se

Lukas Olsson

CV-Skribent
lukas@cvgruppen.se

Frida Arnhög

Översättningsansvarig
frida@cvgruppen.se

Erik Spelman

CV-Skribent
erik@cvgruppen.se

Yolin Macko Polo

Översättare
yolin@cvgruppen.se

Amanda Gunnarsson

CV-Skribent
amanda@cvgruppen.se

Andrea Carlson

CV-Skribent
andrea@cvgruppen.se

Mira Ottosson

CV-Skribent
mira@cvgruppen.se

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!