KONTAKTA OSS

Kontakta oss direkt

Kontaktinformation

Pssst! Allra snabbast kommer du i kontakt med oss via kontaktformuläret här intill. Vill du bli uppringd? Fyll i ditt telefonnummer så slår vi dig en signal!


kontakt@cvgruppen.se

08- 771 23 36


Svarar vi inte i telefonen? Använd gärna kontaktformuläret så ringer vi upp dig så fort vi hinner.

Personlig kontakt

 Vet du redan vem du söker? I så fall är du alltid välkommen att höra av dig till oss direkt.

Simon Håkansson

Verksamhetsansvarig
simon@cvgruppen.se

Laz Shwan

Översättningsansvarig
laz@cvgruppen.se

Sandra Wilderoth

CV-Skribent
sandra@cvgruppen.se

Emma Ekberg

CV-Skribent & Översättare
emma@cvgruppen.se

Embla Klingberg

Order- och kvalitétsansvarig
embla@cvgruppen.se

Cecilia Simonsson

CV-Skribent
cecilia@cvgruppen.se

Julia Ericsson

CV-Skribent
julia.e@cvgruppen.se

Agnes Wiberg

CV-Skribent & Översättare
agnes@cvgruppen.se

Amanda Berntsson

CV-Skribent & Översättare
amanda@cvgruppen.se

Linda Karlsson

Utbildningsansvarig & CV-Skribent
linda@cvgruppen.se

Hannes Guggenheimer

CV-Skribent & Översättare
hannes@cvgruppen.se

Josefin Karlström

CV-Skribent & Översättare
josefin@cvgruppen.se

Klara Berg

CV-Skribent
klara@cvgruppen.se

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!